+38 044 237 79 41
м. Київ, вул. Лук'янівська, 23, офіс 001

Геодезичні роботи

Компанія "Проенерджі" виконує комплекс геодезичних досліджень, з метою забезпечення точного місцерозташування споруд на ділянці забудівлі.
Наша компанія, займається проектно-вишукуваними роботами, для максимально точного розташування будівництва. Що включають в себе, інженерно-геодезичні роботи і топографічну зйомку.

У свою чергу, це дозволяє отримати достовірні дані про ландшафт місцевості, а також визначити, точне розташування будівництва.
Кваліфіковане виконання геодезичних робіт - це важливий аспект, для створення точного проекту, який, у свою чергу, послідує зведенню об'єктів, згідно з вимогами законодавства.

У своїй роботі, компанія "Проенерджі" використовує тільки новітню техніку та передове лабораторне устаткування, а геодезисти мають високий рівень кваліфікації та багатий досвід якісно виконаних замовлень.


Геологічні роботи

Також, компанія, займається веденням геологічних робіт. Збором та аналізом матеріалів інженерно-геологічних вишукувань. Виконує бурові роботи для інженерно-геологічних вишукувань. Проводить польові та лабораторні дослідження грунтів, в тому числі і методом статичного зондування, визначає фізичні властивості ґрунтів.

За допомогою, новітніх методик, наші фахівці, визначають ступінь корозійної активності підземних вод та проводять дослідження хімічного складу підземних вод.